• Pulmonālās Hipertensijas Biedrība

Izvēlne

Mana pieredze ar PH – vēstule sabiedrībai

Lai Latvijas sabiedrība vairāk uzzinātu par pulmonālo hipertensiju un to, kā jūtas cilvēki, kurus skārusi šī slimība, vēlamies apkopot pacientu un viņu tuvinieku pieredzi. Pasaules Pulmonālās hipertensijas dienas 2023 kampaņas laikā aprīlī un maijā vēlamies veicināt sabiedrībā izpratni par pulmonālās hipertensijas neredzamo seju.  Tāpēc mums vajadzīga tieši Tava pieredze! Ja esi cilvēks, kas slimo ar plaušu hipertensiju, vai arī Tavam tuviniekam ir šī slimība, palīdzi izgaismot slimības sarežģīto gaitu.

☘️ Uzraksti rokrakstā vēstuli (salasāmu) par to, kā Tu jūties ikdienā – gan fiziski, gan emocionāli, kā nonāci līdz diagnozei un ārstēšanai, kādi ir Tavi knifi, lai sadzīvotu ar slimību, vai ir kaut kas, ko šī slimība Tev iemācījusi. Raksti par savu gaišo un pozitīvo pieredzi, raksti par skumjo un sāpīgo. Raksti visu, ar ko vēlies dalīties, lai citiem cilvēkiem rastos izpratne, kā ir dzīvot ar plaušu hipertensiju.
☘️ Vēlamais vēstules/apraksta apjoms – viena A4 lpp.
☘️ Savu uzrakstīto vēstuli ieskenē vai nofotografē jpg formātā un sūti uz e-pasta adresi: [email protected] ar norādi “Mana pieredze”.
☘️ Iesniegšanas termiņš: līdz š.g. 6.aprīlim.
☘️ Vēstuli paraksti ar savu vārdu, norādi vecumu un Latvijas novadu vai pilsētu, kurā dzīvo.
☘️ Ja kautrējies vai nevēlies atklāt vārdu un dzīvesvietu – raksti anonīmi! Mums ir svarīgi ikviena pieredze.
☘️ Būsim pateicīgi visiem drosmīgajiem, kas pievienos vēstulei savu ikdienas foto.
☘️ Tavu vēstuli/aprakstu publicēsim Pulmonālās hipertensijas dienas kampaņas laikā aprīlī un maijā mūsu sociālos tīklos.
FB Izgaismo PH

 

Raksts tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild Pulmonālās hipertensijas biedrība.

Iespēja ATBALSTĪT

Organizācijai ir sabiedriskā labuma statuss
Norēķinu konts: Swedbank LV82HABA0551032669984
Reģ.Nr. 40008181693