• Pulmonālās Hipertensijas Biedrība

Izvēlne

Biedrība nosvin 12 gadu jubileju

Ar sirsnīgā Jorana Šteinhauera un Gunta Veilanda izpildītā koncerta skaņām Rīgā, NVO namā, 4.augustā nosvinēta Pulmonālās hipertensijas biedrības 12 gadu dzimšanas diena. Pasākumu vadīja biedrības valdes priekšsēdētāja Ieva Plūme un TV raidījuma “Stila patruļa” seja Kaspars Bērziņš. Biedrības biedri un draugi, ārsti speciālisti, valsts institūciju pārstāvji un sadarbības partneri iepazinās ar biedrības sasniegumu vēsturi un informatīvo materiālu izstādi, baudīja sarūpētās uzkodas un gardu kliņģeri. Pasākuma ieskaņā Starptautiskās Ielu vingrošanas sporta organizācijas dibinātājs, uzņēmējs Māris Šlēziņš uzstājās ar iedvesmas stāstu, sakot, ka ir grūti iedvesmot cilvēkus, kas paši ir iedvesmojoši.

NVO nama viesmīlīgās telpas dienas garumā pieskandēja ne vien koncerts un improvizētas dejas, bet arī īsti izaicinājumi, jo kolēģi no Latvijas Reto slimību alianses kopā ar PHB jubilejas viesiem izspēlēja izaicinājumu spēli “Pacientu tiesības un pienākumi”. Spēles – nodarbības laikā raisījās diskusijas un pārdomas par pacientu tiesību aspektiem un rīcību konkrētās situācijās. Ar humoru un azartu dalībnieki lasīja nesalasāmo ārsta izrakstu, centās saklausīt nedzirdētu diagnozi un iejutās ārsta un pacienta lomās. Jubileju straumējām biedrības Youtube kanālā, lai smagāk slimajiem cilvēkiem, kas pavada laiku, neizejot no mājas, būtu iespēja baudīt pasākumu attālināti un noķert svētku sajūsmu un sirsnību.

Jubilejas kopbilde. Foto: Agnese Zeltiņa

Jubilejas pasākums notika projekta “Spēks esam mēs!” ietvaros ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par tā saturu un īstenošanu atbildīga ir Pulmonālās hipertensijas biedrība.

Iespēja ATBALSTĪT

Organizācijai ir sabiedriskā labuma statuss
Norēķinu konts: Swedbank LV82HABA0551032669984
Reģ.Nr. 40008181693